چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

خود هیپنوتیزم-ضمیرناخودآگاه-جذب پول و ثروت
جذب پول و ثروت
طراحی سایت با وردپرس
چگونه طراحی سایت با وردپرس را آغاز کنیم؟

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ افراد بسیار زیادی وجود دارند که معنا و مفهوم قانون جذب را می دانند، اما به درستی از آن استفاده نمی کنند! در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم و راهکارهای عملی را در اختیار شما قرار می دهیم. نمی دانم چقدر با قانون جذب آشنا هستید اما افراد زیادی هستند که حتی یک کلمه هم در مورد این قانون بزرگ نشنیده اند یا خیلی ها جسته و گریخته مطالبی در مورد آن خوانده یا شنیده اند. این سری مقالات که در سایت محمد علی کوکائیان قرار میدهم، هم برای افرادی که برای اولین بار با این موضوع آشنا می شوند و هم افرادی که در مورد آن اطلاعات کافی دارند، مفید خواهد بود. همچنین نظرات شما دوستان به من کمک می کند تا به اصلاح بیشتر مقالات بپردازم و هرجا که نیاز به توضیح بیشتری است توضیحاتی را اضافه کنم.

بیشتر بخوانید:   جذب ثروت با استفاده از قانون جذب و ارتعاش

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

  قبل از شروع نیاز است تا کلیاتی را در مورد این فضای فکری بدانید. لازم است با آنها موافق باشید تا شما را به این فضا وارد کنم. این فضای فکری در اجسام و علوم مختلف سیر نمی کند و به بیانی بیشتر متافزیکی است. برای همین شما ابتدا باید قبول داشته باشید که:

  • زندگی چیزی نیست که آدمها میگن و حتی چیزی متفاوت با نوشته های کتاب ها و مجلات علمی و غیر علمی است.
  • ذهن ماست که سرنوشت ما را تعیین می کند و اگر درست برنامه ریزی بشود، زندگی ما به شکل دلخواه ما تغییر خواهد کرد.
  • محیط بر سرنوشت ما هیچ تاثیری نداره و اگر بتونیم کنترل اون رو به دست بگیریم سرنوشت زندگیمون رو خودمون تعیین خواهیم کرد.
  • مسئولیت کل زندگی ما بر دوش خودمان است و هر آن چیزی که امروز هستیم، حاصل باورهای خودمان تا به امروز است.
  • تنها کسی که میتواند در زندگی ما تغیری به وجود بیاورد فقط و فقط خود ما هستیم.
  • و اینکه تصمیم به تغییر گرفته اید و برای این تغییر آماده اید.

چگونه ذهن خود را کنترل کنیم؟

ذهن ما توسط افکار گذشتگان و باورهایی که ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه توسط دیگران به ذهن ما منتقل شده، برنامه ریزی می شود و چیزی که امروز هستیم حاصل مجموع این باورهاست. برای مثال اگر به یک کودک هزار بار بگوییم تو خیلی خنگ و کودن هستی، یا هزار نفر یکبار به این کودک بگویند تو بی استعدادی، این به یک باور برای کودک تبدیل می شود و واقعا کودک پس از گذشت مدتی به این باور می رسد که بی استعداد است و از خود انتظار ندارد که افکار ارزشمند و زیرکانه ای به ذهنش خطور کند و همین باور برای او به یک واقعیت تبدیل خواهد شد و از بهره ی هوشی متوسط، پایین تر خواهد بود. اما برعکس، اگر به شخصی هزار بار گفته شود که تو خیلی باهوشی، این به یک باور قوی در فرد تبدیل خواهد شد و انتظار این شخص از خودش بالا می رود و تلاش می کند که ایده های زیرکانه تولید کند و واقعا هم این اتفاق می افتد. هرچه باورهای فرد در مورد خودش قدرتمند تر و ریشه دارتر باشد، نتایج نیز چشمگیرتر خواهد بود. حال باید با کمک روش هایی که در مطالب بعدی معرفی می کنم زندگی خودتان را مورد کنکاش قرار دهید و جستجو کنید که چه باورهایی ناخواسته ذهن شما را برنامه ریزی کرده و امروز با بحرانی جدی در این زمینه مواجه هستید. پس از پالایش ذهنی، با کمک قانون جذب، افکار و اتفاقات خوب و دلخواه را به زندگیتان فرا می خوانید.

بیشتر بخوانید:   علم ثروتمند شدن باب پراکتور

قانون جذب یک قانون ثابت در تمام کائنات است و از ابتدای زمان آفرینش تا همین لحظه پا برجاست. پس اطلاع از نحوه ی عملکرد این قانون، کمک می کند تا زندگیمان را به مسیر دلخواه هدایت کنیم. همچنین برای اینکه این قانون در زندگی ما نتایج چشمگیری داشته باشد، باید از ساختار و نحوه ی عملکرد ضمیر ناخودآگاه نیز آگاه باشیم. اینکه چه باورهایی داریم که از پیشرفت ما جلوگیری می کند؟ چگونه این باورها را شناسایی کنیم و چگونه آنها را تغییر بدیم؟ به همراه هزاران سوال دیگر در مطالب بعدی این سایت، پاسخ داده خواهد شد.

چگونه با تلاش کمتر، نتایجه فوق العاده ای برای خود رقم بزنیم؟

در انتهای این قسمت لازم می دانم تا توضیحاتی در مورد خودم ارائه کنم. من فرهاد کوکائیان ۲۷ ساله و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه علامه طباطبائی هستم. در شرایط خیلی سختی متولد شدم  و از همان کودکی کار می کردم. از دستفروشی شروع کردم و بعدها با داییم برای نصب آیفون تصویری به خانه های مختلف می رفتیم. در داروخانه، گمرک، لاله زار( به عنوان کارگر)، دانشگاه و خیلی جاهای دیگر هم کار کردم اما موفق نبودم. هر چه بیشتر و سخت تر تلاش میکردم، نتایج کمتر و نا امیدکننده تری می گرفتم تا اینکه با مباحث قانون جذب آشنا شدم. سالها بر روی مباحث قانون جذب کار کردم و مطالعه ی زیادی در این زمینه داشتم. با افراد بزرگی در مورد قانون جذب بحث و بررسی داشتیم. تا اینکه پس از حدود ۸ سال تمامی قوانین حاکم بر کائنات رو فراگرفتم. توانستم زندگی خودم را دستخوش تغییرات اساسی کنم. جنبه های مالی، سلامتی، روابط عاطفی، علمی و… من در طول مدت زمان کوتاهی به کلی تغییر کرد. در حال حاضر در شرکتی به نام ساتین استارز مشغول به صادرات مواد غذایی هستیم. من فردی سختکوش بودم و هستم اما با سختکوشی نتوانستم تغییری در زندگیم ایجاد کنم اما به محض ایجاد تغییراتی بر روی باورهای خودم، زندگیم شروع به تغییر کرد.

بیشتر بخوانید:   قانون جذب ساده و روان

نتیجه گیری

مطالبی که در روزهای آینده در این سایت قرار می دهم، حاصل سالها مطالعه، تحقیق و همچنین تجربیات شخصی من است. برای همین ارزش بسیار زیادی برای آنها قائل هستم. خواسته ی من از شما این است که مطالب را با دقت بخوانید و در مورد مطالب بیان شده تفکر کنید. تمرینات هر بخش را انجام دهید و پاسخ ها و پیشنهادهای خودتان را در قسمت نظرات همین بخش قرار دهید.

منتظر دریافت نظراتتون در مورد این فایل هستم.

نویسنده: فرهاد کوکائیان

فرهاد کوکائیان
فرهاد کوکائیان
12 ساله که قانون جذب شبو روزمو عوض کرده...

There are no comments yet