رشد پول و ارتقاء شغل

قانون جذب ثروت - احساس خوب - ارتعاش - افکار مثبت
جذب ثروت با استفاده از قانون جذب و ارتعاش
قانون جذب-کتاب صوتی
قانون جذب ساده و روان

رشد پول و ارتقاء شغل

رشد پول و ارتقاء شغل

رشد پول و ارتقاء شغل با استفاده از مثبت اندیشی

رشد پول و ارتقاء شغل ، موضوع بسیار مهمی در زندگی انسانهاست، اکنون اگر شما در حال مطالعه ی این صفحه هستید به این معناست، که احتمالا از وضعیت کنونی خودتان، ناراضی هستید  و به فکر رشد درآمد و ارتقاء شغل خودتان هستید، شاید دیگر دوست نداشته باشید تا به شغل کارمندی خودتان ادامه بدهید و به دنبال یک ایده برای کارآفرینی می گردید؛ همیشه برای جذب پول به ما یاد دادند که سخت باید کار کنیم، ولی ما قصد داریم تا کمی متفاوت تر از تفکرات گذشته ی شما صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید:   زندگی نامه ی برایان تریسی

این نکته ی مهم را باید در نظر داشته باشید که برای رشد پول و ارتقاء شغل خود، باید تلاش ذهنی فراوانی را انجام دهید و شاید در اطرافتان افرادی را دیده باشید که تمام چیزهایی که شما همین حالا، آرزویش را دارید آنها داشته باشند؛ اما در مورد این افراد اولین چیزی که به ذهنمان خطور می کند، چنین است: این فرد از راه غیر حلال درآمدزایی دارد، شانسی به این دستاوردها رسیده است یا حتی گاهی اوقات هم می گوییم احتمالا ارث پدر پولدارش بوده!

بیشتر بخوانید:   علم ثروتمند شدم باب پراکتور

برای رشد پول و ارتقاء شغل از کجا و چگونه شروع کنم؟

بنده محمد علی کوکائیان هستم که می خواهم موضوعات مهمی که طبق تجربه بدست آورده ام را به شما عزیزان ارئه دهم، اما نکته ی جالبی که در مورد این موضوع، وجود دارد این است که جذب پول و ثروت ، فقط بخاطره تفکرات ضمیرناخودآگاه است! و ما قصد داریم، باورهای گذشته ی شما را که از طریق تلویزیون، اخبار، دوستان و موارد دیگر، از دوران کودکی تاکنون به شما منتقل شده را، در مدت زمان کوتاهی اصلاح کنیم. شما برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان، احتیاج به یک راهکار دارید که ما قصد داریم قوی ترین تکنولوژی جهان (خود هیپنوتیزم Subliminal message) را در اختیار شما قرار دهیم، شما با استفاده از این تکنیک، نه تنها می توانید رشد پول و ارتقاء شغل خود را بهبود دهید، بلکه می توانید همیشه در آرامش و روابط عالی با همسر خود زندگی کنید، برای اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمائید.

رشد پول و ارتقاء شغل

 1. فایل های صوتی خود هیپنوتیزم subliminal message
 2. تعداد فایل های صوتی: ۲ عدد
 3. مدت زمان استاندارد: ۱۲۰ دقیقه
 4. نوع محصول : دانلودی – موسیقی بی کلام
 5. ارزش این محصول: ۳۹,۹۰۰ تومان
 6. قالب محصول: فایل های صوتی
 7. ۱۰ درصد محصول خریداری شده به حساب مجازی شما باز خواهد گشت که می توانید از آن، برای خرید محصولات دیگر سایت استفاده نمایید.

چشم انداز من پس از موفقیت در انجام پروژه چیست

برای ترویج کارکنان شما نکاتی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید یعنی برای جذب پول در زندگی خود باید توجه داشته باشید که بطورکلی با هر تصمیی که انسان در زندگی خود می گیرد و هر هدفی که تعیین می کند، مکانیسم دفاعی بدن شروع به مقاومت می کند. اما ما با تکنیک های خود هیپنوتیزم قادر خواهیم  بود که ضمیرناخودآگاه را طوری برنامه ریزی کنیم که این مقاومت را درهم بشکند. درواقع خود هیپنوتیزم   می تواند شما را وارد سطح هوشیاری آلفا کند. درطول روز مواقع زیادی وجود دارد که ذهن ما درحالت آلفا قرار دارد. به طور مثال زمانی که به تماشای تلویزون نشسته ایم یا زمانی که در حال تجسم خلاق هستیم یازمانی که به برف پاک کن ماشین در یک شب بارانی خیره می شویم درواقع در حالت آلفا قرارداریم و شما به همین سادگی میتوانید رشد پول و ارتقاء شغل خود را بهبود دهید، البته باید در این حوزه کمی مصمم و با اراده باشید.

فایل های صوتی سابلیمینال مسیج Subliminal message چیست و به چه شکل عمل می کند؟

امروزه برای اغلب محققان دررشد پول و ارتقاء شغل این موضوع به اثبات رسیده است که هر انسانی داری دو ضمیرخودآگاه و ضمیرناخودآگاه است. همه ی اساتید بزرگ موفقیت جهان، به اثبات این موضوع رسیده اند که قدرت ضمیر ناخودآگاه به مراتب از خودآگاه بالاتر است به عبارت دیگر، ضمیر ناخودآگاه ۹۹ درصد بر روی زندگی اشخاص، تاثیر میگذارد در حالی که تاثیر ضمیرخودآگاه در زندگی افراد فقط یک درصد است در نتیجه می توانیم بگوییم که تمام اتفاقاتی که اکنون، آن را تجربه می کنیم به خاطر باورهای ضمیرناخودآگاه هست.  اما همان طور که می دانیم ناخودآگاه درک وشعور ندارد، بنابراین هر خوراکی که به آن بدهیم پذیرایش خواهد بود، در واقع ما با تکنیک هایی مانند خود هیپنوتیزم به راحتی دستورات و خوراک را به ناخودآگاه ارسال می کنیم. شاید هیچ تکنیکی را نتوان به سادگی امواج مغزی پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:    کارآفرینی چیست؟

ماهیت امواج مغزی

رشد پول و ارتقاء شغل براش شما، زمانی امکان پذیر است که باورهای بنیادین شما، به صورت اساسی تغییر کند. فناوری جدید برای شبیه  سازی ذهنی ، روش و تکنیک های قدیمی را کم رنگ کرده است. یعنی در زمان گذشته، افراد برای اینکه راحت تر به ضمیرناخودآگاه خودشان نفوذ کنند و عبارات تاکیدی را در داخل قرار دهند، باید ابتدا وارد حالت خلسه یا آلفا شوند و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای از زمانه روزانه ی خودشان را به انجام تکنیکهای هیپنوتیزم می پرداختند.اما امروزه با پیشرفته علم و دانش، امواج مغزی ای خود هیپنوتیزم (subliminal message) طراحی شدند که افراد در هر حالتی (ایستاده، نشسته، خوابیده، در حال پیاده روی و ….. ) که باشند می توانند عبارات تاکیده را در ضمیرناخودآگاه خود بکارند و هیچ نیازی به تلاش فردی هم نیست زیرا با اولین بار گوش دادن به امواج عبارات تکیدی به ضمیرناخودآگاه اشخاص وارد می شود و به همین علت است که افراد جامعه نتایج دور از انتظاری را دریافت می کنند.امواج مغزی موسیقی های بی کلامی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که عبارات تاکیدی به صورت مخفی بر روی امواج سوار شده است به طوری که ضمیرخودآگاه عبارات را نمی شنود ولی ضمیرناخودآگاه به راحتی تمامیه عبارات را دریافت می کند.

بیشتر بخوانید:   همه چیز در مورد قانون جذب

مکانیزم عملکرد امواج مغزی چگونه است؟

امواج مغزی دارای عبارات تاکیدی هستند که به زبان انگلیسی بر روی امواج پیاده سازی شده اند ولی این عبارات، که به زبان انگلیسی گفته شده اند از تاثیرات ناخودآگاه کم نخواهد کرد زیرا برای ضمیرناخودآگاه هیچ فرقی نمی کند که عبارات به چه زبانی میخواهد بیان شود و افرادی که کارشان هیپنوتیزم هستش این موضوع را به راحتی درک خواهند کرد.مغزی که در سال ۲۰۱۳ به عنوان محصول به بازار جهان عرضه شد یکی از قدرتمند ترین راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه هستش.

جذب پول با استفاده از فایل های صوتی Subliminal message، مزیت های زیر را برای شما به همراه خواهد داشت

  • مزیت های استفاده از امواج مغزی ثروت یا  امواج مغزی رشد پول و ارتقاء شغل، باعث بیرون ریختن باورهای پوسیده و مخرب ضمیرناخودآگاه می شود و افراد جامعه با انجام دادن تمرین های این تکنولوژی، می توانند درجایگزین کردن باورهای ثروتزا به جای باورهای پوسیده، خودشان را یکسال جلو بیاندازند.
  • با فعال کردن سنسور مغزی ثروت،  مسیرهای جدیدی در زندگی افراد جامعه بوجود می آید.
  • استفاده از فایل های subliminal message به هیچ عنوان نیاز به تلاش فردی اشخاص ندارد زیرا تکنولوژی ساخت موج ها به گونه ای است که افراد نیاز ندارند که برای هیپنوتیزم کردن خودشان وارد حالت آلفا شوند و در هر حالتی که باشند (ایستاده، نشسته، خوابیده، در حال پیاده روی و ….. )، ضمیرناخودآگاه آنها، عبارات تاکیدی را دریافت می کند.
 • جذب پول و رشد آن، با استفاده از قانون سود مرکب
 • پیدا کردن شغل مورد علاقه و یا تثبیت جایگاه شغل و ارتقای آن
 • تحریک سلول های عصبی مغز، برای اقدامات پی در پی به سوی موفقیت مالی و جذب پول
 • تقویت ذهن برای افزایش اعتماد به نفس در محل کار
 • شرایطی برای معرفی شما به دیگران فراهم خواهد شد
 • رابطه ای فوق العاده با همکاران و رئیس برای شما بوجود خواهد آمد
 • تقویت و افزایش مهارت های تخصصی

رشد پول و ارتقاء شغل

برای رشد پول و ارتقاء شغل چگونه تغییرات پایداری را ایجاد کنیم؟

افرادی که می خواهند در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنند، لازم است که از تاثیر جادویی ای که هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تواند در زندگیشان ایفا کند، آگاه شوند. و حالا شواهد علمی بسیار زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد هیپنوتیزم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای موفقیت های پی در پی و جذب پول پروگرم کند تا بتوانید در هر کاری که انجام می دهید موفق باشید، گام های هدفمند بردارید و هر تلاشی که برای رسیدن به اهدافتان بر می دارید سودمند و نتیجه بخش باشد، مانند افراد موفق فکر کنید، حرف بزنید و اقدام کنید.

بیشتر بخوانید:   جذب ثروت با استفاده از قانون جذب و ارتعاش

یادآوری:

 • اشخاصی که بیماری های صرع، میگرن، تپش و مشکلات قلبی، بیماری های مغزی، اختلالات عصبی، فشار خون و… دارند از گوش دادن این امواج خودداری نمایند
 • اموج باید توسط شرکت های معتبر وسازنده طراحی شده باشند.
 • درحین رانندگی، عیور از خیابان، کار با ماشین آلات سنگین، و کارهایی که نیاز به تمرکز بالایی دارند به هیچ عنوان  از این فایل ها استفاده نکنید.
 • راهنمای کامل استفاده از امواج برای خریداران این محصول، تهیه شده است.

برای اینکه بتوانید از این فایل های خود هیپنوتیزم subliminal message قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

  در مورد پشتیبانی محصول

  • لینک دانلود محصول رشد پول و ارتقاء شغل بلافاصله بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
  • تمام امواج مغزی که بر روی سایت رازهای موفقیت قرار گرفته است هیچ تضمینی برای نتیجه گرفتن افراد، در بازه ی زمانی مشخص، وجود ندارد و هر شخصی بر اساس میزان باورهای محدود کننده ی خودش نتیجه می گیرد. برای مثال: ممکن است شخصی در دوهفته ی ابتدایی نتیجه بگیرد و ممکن است فرد دیگری به دلیل زیاد بودن تضادهای ذهنی، در ماه چهارم نتیجه بگیرد.
 • ۱۰ درصد محصول خریداری شده به حساب مجازی شما باز خواهد گشت که می توانید از آن، برای خرید محصولات دیگر سایت استفاده نمایید.این محصول شامل پشتیبانی همیشگی خواهد بود.

یکی از شرکت های معتبری که در این حوزه فعالیت می کند و شما می توانید فایلهای پروگرمینگ ضمیرناخود آگاه را از آنجا خریداری کنید، شرکت برین سینک است

محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

There are no comments yet