همه چیز در مورد قانون جذب

زندگینامه برایان تریسی
زندگینامه برایان تریسی
قانون جذب ثروت - احساس خوب - ارتعاش - افکار مثبت
جذب ثروت با استفاده از قانون جذب و ارتعاش

همه چیز در مورد قانون جذب

قانون جذب-راز-تجلی خواسته-همه چیز در مورد قانون جذب
  • چرا باید همه چیز در مورد قانون جذب را بدانید؟
  • براستی قانون جذب چیست و چگونه کار میکند؟
  • آیا تا به حال به عملکرد جالب قانون جذب توجه کرده اید؟
  • چگونه باید از قانون جذب عشق برای بهبود روابط استفاده کرد؟
  • چگونه باید از این قانون برای تجلی خواسته ها استفاده کرد؟
  • اما در این نوشته به آموزش قانون جذب و توضیحاتی مختصر در مورد نحوه ی عملکرد آن می پردازیم.

قانون جذب چیست؟

همه چیز در مورد قانون جذب از ابتدای زمان آفرینش جهان وجود داشته است. این قانون بیان می کند که شما به هر چیزی در زندگی خود بیشتر توجه کنید، از آن چیز بیشتر در زندگی خود خواهید داشت. اگر تمرکز و توجه شما بیشتر بر سلامتی باشد دائم سلامت خواهید بود، اگر توجه شما بیشتر بر روابط خوب و سالم باشد، به فردی تبدیل خواهید شد که روابط زندگی تان جزء نقاط قوت شما خواهد شد اگر بیشترین زمان شما در طول مدت شبانه روز صرف توجه به ثروت می شود انسان ثروتمندی خواهید بود، اگر تمرکز شما بر شادی و اتفاق های خوب باشد انسان شاد و پر هیجانی خواهید بود و …

بیشتر بخوانید:   جذب ثروت با استفاده از قانون جذب و ارتعاش

همه چیز در مورد معجزات قانون جذب

قانون جذب می گوید که شما در هر لحظه از زندگیتان، باید احساس خوب داشته باشید چون احساسات شماست که زندگیتان را رهبری می کند، استفاده از قانون جذب، گوش دادن به عبارات تاکیدی، تجسم خلاق، بازی فراوانی و موارد دیگر، فقط برای داشتن احساس خوب است، یادتان باشد که احساس خوب باعث اتفاقات خوب، و احساس بد باعث اتفاقات بد، در زندگی شما خواهد شد. خیلی از مردم همیشه در مورد ماشین آخرین مدل، خانه های گران قیمت و موارد دیگر صحبت می کنند، اما سوالی که در این قسمت مطرح می شود این است که تمام این خواسته برای چیست؟ قطعا پاسخ صحیح این است، داشتن احساس لذت و شادی. یادتان باشد که ما انسان ها تمام این موارد را همن حالا می توانیم تجربه کنیم، احساس لذت و شادی فقط با ماشین های مدل بالا یا موارد دیگر بدست نمی آید، به خاطر داشته باشید که برای به کارگیری قانون جذب در زندگی خود، ابتدا باید احساس لذت و شادی در زمان حال را تجربه کنیم و بعد کیهان شکل جدیدی به خود می گیرد تا اهدافمان را محقق سازد.

بیشتر بخوانید:  رشد پول و ارتقاء شغل

آموزش قانون جذب برای تجلی خواسته

دسته ای از مردم با سوالات نادرستی نظیر ( چه موقع به هدفم میرسم یا از چه راهی به هدفم میرسم ) که در مورد قانون جذب در ذهن خودشان دارند، در روند تجلی خواسته ی خودشان، تاثیرات غیر مثبتی را می گذارند که این موضوع باعث می شود به اهداف دلخواهشان نرسند!  موضوعی که در این قسمت وجود دارد این است که وقتی شما می گویید کی به هدفم میرسم یعنی چی؟ یعنی با احساسی که بوجود آوردم کی از شرایط فعلی خودم خارج می شوم و به شرایط مطلوب میرسم، پس اگر اینگونه باشد یعنی اصلا شما احساس داشتن را در زمان حال ندارید!!  احساس خوب موقعی به وجود می آید که شما احساس نیاز نسبت به آینده نداشته باشید اگر نسبت به آینده احساس نیاز داشته باشید پس یعنی در زمان حال، احساس داشتن را ندارید باید سعی کنید تا با احساس خوب در زمان حال، غرق در افکار مثبت شوید و مطمئن باشید که در بهترین موقع، بهترین ها، نصیب شما می شود. و این موضوع را هم باید در نظر داشته باشید که راهی که در آن، قرار است آرزوی شما به حقیقت بپیوندد به شما مربوط نمی شود، به خدا توکل کنید و کائنات از بهترین مسیر ممکن خواسته ی شما را محقق خواهد کرد کاری که شما باید انجام دهید این است که به نقطه ی پایان بیندیشید و از ابتدا شروع کنید، یادتان باشد که باید گام های کوچک اما متوالی را بردارید موفق ترین  و ثروتمندترین افراد جهان، کسانی هستند که با گام های کوچک به دستاورد های خیلی بزرگی می رسند.

بیشتر بخوانید:   قانون جذب ساده و روان

چگونه افراد موفق از معجزات قانون جذب استفاده می کردند؟

با وجود اینکه این قانون از ابتدای آفرینش جهان وجود داشته، اما افراد کمی هستند که از آن با خبرند و از آن استفاده می کنند. اگر به تاریخ و گذشته نگاهی بیندازیم می بینیم افرادی بودند که در زمان خود با وجود شرایط سخت و کمبود امکانات شاهکارهای بزرگی را در زمینه های علمی، هنری و… به وجود آورده اند. افرادی چون نیوتون، انشتین، گالیله، فردوسی، مولانا، حافظ، ویکتور هوگو، برادران رایت، ادیسون، گراهامبل و… بودند. در عصر حاضر نیز افراد بزرگی وجود دارند که در زمینه های علمی ، هنری، ورزشی و… موفقیت های بزرگی را کسب کرده اند. همچنین اکثر ثروتمندان نیز ثروت و دارائی خود را توسط این قانون به دست آورده اند. طبق آمار های اعلام شده تنها ۳ درصد از مردم جهان مالک بیش از ۹۷ درصد ثروت جهان هستند و این تنها به این خاطر است که افراد محدودی از این قانون مطلع هستند.

راز فیلم ۲۰۰۶ “The secret”  توسط خانمی به نام راندا برن تولید شد و قانون جذب به جهانیان معرفی شد. این فیلم به بیان نحوه ی عملکرد قانون جذب “The Law of attraction” می پردازد.

قانون جذب عشق برای بهبود روابط

همه چیز در مورد قانون جذب به همین سادگی است که شما برای اینکه یک همسر خوب، پیدا کنید، ابتدا باید خصلتهای مثبتی را در درون خودتان ایجاد کنید و در این مواقع، قانون جذب عشق به کار می افتد و شما به راحتی انسانهای هم ارتعاش خودتان را جذب می کنید. تجسم کنید که با همسر خود در حال خندیدن هستید، با معشوق خود در حال قدم زدن هستید و دستان خود را به یکدیگر قفل کرده اید! اینگونه می توانید لحظات زیبای زندگی خود را تجسم کنید و از آن لذت ببرید، شما باید احساس خوب را در خودتان ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید:   چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

چرا باید از قانون جذب کائنات به درستی استفاده کرد؟

شما به آنچه بخواهید تبدیل می شوید و آنچه را بخواهید به دست می آورید. قانون جذب کائنات در همه ی زمان ها و همه ی مکان ها و برای همه افراد به طور یکسان عمل می کند.  اینها نمونه ی جملاتی است که در این فیلم با آن مواجه می شوید اما کمی غیر ممکن به نظر می رسد! همه ی افراد دوست دارند ثروتمند باشند، دوست دارند سالم و شاد باشند پس چرا فقر و مریضی و غم به سراغ آنها می آید. مگر کسی هم وجود دارد که از ثروت و سلامتی و تمام چیزهای خوب نفرت داشته باشد؟ پاسخ این سوال ها را در مطالب بعدی قانون جذب پاسخ خواهم داد. به گفته ی دکتر باب پراکتر: اگر دوشاخه ی چراغ رو به پریز زدید و چراغ روشن نشد، الکتریسیته رو زیر سوال نبرید بلکه به دنبال دلیل روشن نشدن لامپ بگردید. اگر قانون جذب در زندگی شما جواب نمیدهد دلیل اشتباهات خود را جستجو کنید نه اینکه قانون جذب رو نفی کنید.

حرف آخر

اولین گام برایآموزش قانون جذب این است که بدانید و باور کنید که تنها خود شما مسئول تمام اتفاقات و شرایط زندگیتان هستید. همه چیز در مورد قانون جذب اینگونه رخ می دهد و شما هستید که وضعیت و شرایطی که الان در آن قرار دارید را رقم زده اید و دولت، ملت، حکومت، قیمت دلار، تورم و… هیچکدام هیچ نقشی در شرایط و وضعیت فعلی شما نداشته اند. اولین گام پذیرفتن مسئولیت تمام اتفاقات زندگیتان است.

ادامه دارد…

محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

There are no comments yet