قانون جذب ساده و روان

رشد پول و ارتقاء شغل
رشد پول و ارتقاء شغل
کارآفرینی چییست؟
کارآفرینی چیست؟ کار آفرینی یا شغل کارمندی

قانون جذب ساده و روان

قانون جذب-کتاب صوتی

قانون جذب ساده و روان

کتاب صوتی قانون جذب ساده و روان نوشته سونیا ریکتی در سال ۲۰۰۹ با اقتباس تحلیلی از آموزه های استرهیکس ( آبراهام ) به گونه ای بسیار شیوا و ساده به تحریر در آمده است. اصلا جای تعجب ندارد که هر شخصی این کتاب صوتی را بشنود متوجه می شود که چقدر این موضوعات بسیار آشنا به نظر می رسد. سونیا در نوشتن این کتاب سادگی و روان بودن را فدای هرگونه پیچیدگی کرده است تا خوانندگان بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و قانون جذب را درک کنند.

قانون جذب-کتاب صوتی

سرآغازی از نویسنده:

سونیا ریکتی: ماهر شدن در مرحله هایی که در این کتاب نشان داده شده است شما را به زندگی دلخواهتان میرساند هر چند که من امروز، نویسنده، سخنران، مربی و مدیر شخصی شرکت خود هستم اما شرایط همیشه برای من این گونه نبوده است من در مرحله بزرگ سالی زندگی خودم به دنبال کسب شهرت و افتخار بودم در تلاش بودم تا آدم موفقی بشوم و زندگی بسازم که آرزویش را داشتم دسته آخر متوجه شدم آنچه را که فکر می کردم زندگی رویایی من نیست همیشه درباره ی آن رویا می بافتم آن رویا همان جامعه ی غربی بود که من در حال بالا رفتن از نردبان ترقی آن شدم و به سخت کوشی هایم و چیزهایی که برایم به ارمغان آورده بود پاداش های زیاد و حقوق شش رقمی، می بالیدم اما هنوز احساس می کردم که چیزی کم است من ذره ای از خوشبختی واقعی را طی چند ماموریت بشر دوستانه به گوشه وکنار دنیا لمس کردم آن روزها، من درحال هوای خاص رویا بافی بودم اماهمین که به واقعیت برگشتم احساس پوچی به سرع خود را نشان داد پس از مدت ها تمرین روحی روی خود و دیدن بازتاب آن، در زندگیم فهمیدم که دیگر وقت رها شدن از قید و بندها فرا رسیده است.

نام کتاب صوتی: قانون جذب ساده و روان
مدت زمان استاندارد: ۱۵۰ دقیقه
حجم فایل ها: ۳۵۶ مگابایت            
ارزش این محصول:  ۲۰ هزار تومان
تعداد فایل ها ی دانلودی: ۸ عدد
۱۰% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

چگونه کتاب صوتی قانون جذب ساده و روان تحول ایجاد می کند؟

با داشتن این کتاب صوتی، به این ایمان خواهید رسید که همه چیز امکان پذیر است گاهی اوقات حواسمان نیست که در اصل این زندگی برای چیست، ما خود واقعیمان را در گیر دار این زندگی پر شتاب و شلوغ گم می کنیم باید یاد بگیریم که هرگز به گذشته برنگردیم و در عوض زندگیمان را وقف ایجاد تغییر کنیم، ماهر شدن در قانون جذب، همان کلید گشاینده ی قفل آرزوهای زندگیست.

بیشتر بخوانید:  همه چیز در مورد قانون جذب

این کتاب در مورد ساختن زندگی دلخواه شماست؛ برای رسیدن به آرامش و شادی درونی، جذب و ظهور زنگی رویاییتان درابره ی زندگی ایست که بخاطرش به این دنیا آمده اید برای اینکه زندگی بزرگ و ایده آلتان را جذب کنید باید در به کار بردن قانون جذب مهارت لازم را بدست بیاورید خیلی ساده با درک اینکه این قانون جهانی چگونه کار می کند و سپس با کسب مهارت در مراحلی که این کتاب به شما نشان می دهد می توانید سرانجام هر آنچه را که می خواهید به زندگیتان جذب کنید این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه همه ی احساس های بد و انرژی های منفی را از زندگیتان خارج کنید.

 در مورد پشتیبانی محصول

  • لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
  • ۱۰ درصد محصول خریداری شده به حساب مجازی شما باز خواهد گشت که می توانید از آن برای خرید محصولات دیگر سایت اقدام نمایید.
  • این محصول شامل پشتیبانی همیشگی خواهد بود. بخش ارتباط با ما را به صورت کامل مطالعه فرمایید.
محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

There are no comments yet