علم ثروتمند شدن باب پراکتور

زندگینامه برایان تریسی
زندگینامه برایان تریسی

علم ثروتمند شدن باب پراکتور

باب پراکتور - علم ثروتمند شدن

علم ثروتمند شدن با نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. خیلی قبل از اینکه نقش او در فیلم راز، او را به قلمرو سوپراستارها بفرستد، او یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی بود. باب پراکتور، وارث میراث علم مدرن موفقیت و ثروت است که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار پایه‌ریزی شد.

بیشتر بخوانید:   زندگینامه برایان تریسی

داستان موفقیت های باب پراکتور

کارنگی با به چالش کشیدن ناپلئون هیل که یک خبرنگار جوان بود برای پیدا کردن فرمولی برای موفقیت، منبع الهامی برای هیل شد که کتاب مشهور خود با نام “بیندیشید و ثروتمند شوید” را بنویسد. پس از کشف این کتاب در سن ۲۶ ‌سالگی، زندگی باب به طور ناگهانی تغییر کرد و این کتاب او را به جستجو برای پیدا کردن اسرار موفقیت خودش واداشت

عم ثروتمند شدن را چگونه کشف کرد؟

این جستجو او را به ارل نایتینگیل رساند که یک شخصیت شناخته شده در مورد پیشرفت شخصی بود. این دو فرد همکاری با یکدیگر را شروع کردند و باب پراکتور توانست موارد زیادی را از ارل یاد بگیرد. امروزه نیز باب پراکتور از آموزش‌های این سه شخصیت‌ قدرتمند در سخنرانی‌های خودش استفاده می‌کند و آن آمیزه‌ها را افراد دیگر که به دنبال رسیدن به موفقیت هستند آموزش می‌دهد و یکی از قدرتمندترین، و مشهورترین سمینارهای او، علم ثروتمند شدن است.

بیشتر بخوانید:    رشد پول و ارتقاء شغل

سمینار علم ثروتمند شدن

سمیناری که هم اکنون به آن گوش می دهید نتیجه ی تجارب شخصی یکی از بزرگترین اساتید برجسته ی جهان، یعنی باب پراکتور است که حدود پنجاه سال برای موفقیت مردم در اکثر نقاط جهان تلاش کرده است. شاید همه جستوجوگران موفقیت این پیرمرد خوش سیما و با انگیزه را در فیلم را سال ۲۰۰۶ به یاد داشته باشند باب پراکتور جزو  یکی از محبوبترین و پرانگیزه ترین اساتید برجسته ی جهانی در زمینه ی موفقیت است که می توان از او، آثاری به یادماندنی (تغییر الگوی ذهنی) و (سمینار بزرگ علم ثروتمند شدن) که جهان را در مسیری متفاوت قرارداده است یاد کرد. تاثیر کلمات به زبان قابل فهم و ماندگار در ذهن مردم، از خصوصیات نافذ این مربی رشد قانون جذب است.

این سمینار یکی از آثار ماندگار پیرمرد دوست داشتنی است که آن را به صورت فایل های صوتی برایتان آماده کرده ایم  از جمع بندی موارد ضروری پیش نیازهای موفقیت به گونه ای به تحریر در آمده است که از مثال های ملموس و معروف در جهان بهره برداری می کند تا مصداق های عینی را به تحلیل و تفسیر بکشاند تا در ذهن خواننده ایجاد یک ذهنیت فراگیر و کاربردی نماید. جهت استفاده از برگزیده های این سمینار شما باید با آرامش کامل این مطالب را مورد مطالعه قرار دهید تا به درک موضوعات مطرح شده در آن برسید.

باب پراکتور چگونه به جهان کمک کرد؟

باب پراکتور برای بیش از ۴۰ سال، کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های مرفه، روابط مفید، و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. او که به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود، به طور بین‌المللی به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش شناخته شده است.

باب پراکتور به خوبی می‌داند که چطور با زبان افراد نیازمند با آنها صحبت کند، برای اینکه خود وی نیز یک زندگی پر از نیاز و محدودیت را پشت سر گذاشته است. او که در دوران دبیرستان ترک تحصیل کرد، تا مدت طولانی کارهای بسیار سطح پایین و بدون آتیه‌ای انجام می‌داد. این وضعیت تا سن ۲۶ ‌سالگی او، که با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل آشنا شد ادامه پیدا کرد. این کتاب بذر امید را در ذهن باب پراکتر جوان کاشت و او توانست ظرف یک سال، به درآمد بیشتر از ۱۰۰،۰۰۰ دلار رسیده و کمی پس از آن، از رکورد درآمد بیش از یک میلیون دلار نیز عبور کرد.

حرف آخر

باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد، و نه تنها پایه‌های فکری موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ایکه امکان تقویت، رشد، و موفقیت آنها در این جهان دائماً در حال تغییر را فراهم می‌کند را در اختیار آنها قرار می‌دهد

محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

There are no comments yet