عزت نفس – دانلود فایل صوتی رایگان

انواع صندلی مدیریتی متنوع گلدسیت
توری مش
توری مش صنایع فولاد توفیقی

عزت نفس – دانلود فایل صوتی رایگان

عزت نفس

عزت نفس خود را بالا ببرید

عزت نفس موجب می شود تا ما نسبت به خودمان حس خوب و بهتری داشته باشیم. خودمان را دوست بداریم و احترام زیادی برای خودمان قائل باشیم. وقتی در مورد خودمان چنین احساس خوبی داشته باشیم، افراد دیگر نیز چنین حسی نسبت به ما خواهند داشت. به ما احترام می گذارند و کسی به خودش اجازه نمی دهد تا به ما بی احترامی کند. در صورتی که شخصی به ما بی احترامی یا بی توجهی کند نیز ناراحت نمی شویم و همچنان خودمان را ارزشمند می دانیم. 

این حس در بسیاری از آدمها وجود ندارد. آنها عزت نفس پایینی دارند و مدام از بد رفتاری و بی احترامی دیگران گله می کنند. این حس نیز مانند تمام جنبه های زندگی، ناشی از باورهای ما است. از زمانی که باورهایمان را اصلاح کنیم رفتار اطرافیان با ما تغییر می کند. در فایل صوتی که در این بخش برای شما آماده کرده ام باورهای مثبتی را برای بالا بردن عزت نفس و ایجاد حس خوب در مورد خودتان تهیه کرده و بر روی سایت قرار داده ام. این فایل فوق العاده حاوی باورهای بسیار ارزشمندی است که با صدای دوست عزیزم بهرام سیگارودی ضبط و به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار داده شده است.

بیشتر بخوانید:  قانون جذب و محصول

طریقه ی استفاده:

این فایل صوتی را به مدت ۱۰ شبانه روز و به صورت مداوم با صدای کم در یک گوش خود بشنوید. لازم نیست به محتویات آن توجه کنید. بلکه کافی است تا این فایل برای ساعات طولانی در گوش شما زمزمه شود. این تکرار و مداومت سبب می شود تا این باورهای ارزشمند در ذهن شما ثبت شوند و پس از گذشت مدت زمانی نتایج ارزشمند آن را خواهید دید.

خدمت ارزشمند

فایل صوتی عبارات تاکیدی ” خدمت ارزشمند “

خدمت ارزشمند – باورها افکار و اعتقاداتی هستند که بارها و بارها در زندگی ما تکرار شده اند و در ذهن ما به شکل قدرتمندی نقش بسته اند. این باورها جهت زندگی ما را تعیین می کنند. اگر امروز خوشحال یا غمگین هستیم، اگر احساس خوشبختی یا بدبختی میکنیم، اگر سلامت یا بیمار هستیم و یا گرفتار هر وضعیتی که هستیم ریشه در باورهای ما دارد. یکی از این جنبه ها، ثروت است. بسیاری از افراد درگیر باورهایی هستند که زندگی آنها را به فقر دچار کرده است.

من در مطلب شماره ی ۹ دوره ی آموزشی قانون جذب در مورد باوری صحبت کردم که ارتباط مستقیم با محصول و خدمتی دارد که شما ارائه می کنید. اگر محصول یا خدمت شما از طرف شما ارزشمند تلقی نشود شما ممکن است در فروش و بدست آوردن درآمد بیشتر دچار مشکل باشید. بنابراین من در یک فایل صوتی باورهایی اصلاح شده در مورد خدمتی که ارائه می کنید را گردآوری کرده ام. این فایل صوتی کوتاه و ۲ دقیقه ای سعی می کند تا با تکرار یکسری از باورها، ذهن شما را به شکل درستی برنامه ریزی کند.

طریقه ی استفاده:

پس از خرید و دانلود این فایل آموزشی شما باید به مدت ده شبانه روز این فایل صوتی را در گوش خود بشنوید. لازم نیست به آن توجه کنید. اگر این فایل صوتی به مدت ۱۰ شبانه روز با صدای کم در یک گوش شما زمزمه شود باورهای شما در این زمینه را اصلاح می کند و نتایج ارزشمندی را برای شما به همراه خواهد داشت.

شاد، پیروز و موفق باشید…

فرهاد کوکائیان
فرهاد کوکائیان
12 ساله که قانون جذب شبو روزمو عوض کرده...

There are no comments yet