طرز تفکر یک میلیونر

توری مش
توری مش صنایع فولاد توفیقی
صندلی استاندارد چیست و چگونه بهترین آن را تهیه کنیم؟

طرز تفکر یک میلیونر

طرز تفکر یک میلیونر-میلیونر خودساخته

طرز تفکر یک میلیونر – به راستی که ثروتمند شدن راز ندارد، بلکه فقط راه دارد

 

 • میلیونر – کسی رادارید که آنچه شمابه دنبالش هستید را انجام داده و به آن رسیده باشد و بتواند به شماکمک کند تاشما هم آن کار را انجام دهید؟
 • آیا هدف میلیونر شدن را در سر دارید؟
 • آیا توقع دارید کسب و کارتان موفق شود؟
 • ایا تاکنون ایده ای به ذهنتان رسیده که آن را یک ماه انجام داده و وقتی دیدید جواب نمیدهد آن را رها کردید و به دنبال یک ایده دیگر رفتید؟
 • آیا شما هم در کسب و کارتان به دنبال پاداش آنی بوده اید ؟              

بیشتر بخوانید: عزت نفس

 

میلیونر شدن یک راه سریع دارد و یک راه کند.  اگر راه کندش را می خواهید ………این است.

کارکنید ، کارکنید، کارکنید

فقط متمرکزشدن برکسب و کارتان کندترین راه برای ثروتمندشدن است!!

اگر می خواهید سریع ثروتمند شوید از تمرکز بر روی پول درآوردن دست بردارید

توجه داشته باشید که درعالم قدرتی وجود دارد که همه میلیونر های جهان آن را کشف کرده اند و این قدرت، مسیر سریع حرکت به سوی ثروت را  باز می کند و کلید حقیقی رهایی مالی شما را دراختیاردارد و امروزه میلیونر های بزرگ جهان با این اصل زندگی می کنند و حالا چیزی که شما به آن نیاز دارید سیستمی است  که به شما کمک کند تا به این اصل قدرتمند دست پیدا کنید تا شما هم بتوانید همین کار را کنید استفاده ازاین اصل قدرتمند در زندگیتان معجزه ایجاد می کند.

 

ما می خواهیم شما را با یکی از قدرتمندترین روش های ممکن در جهان آشنا کنیم.

میلیونر خودساخته - طرز تفکر یک میلیونر

فایل های صوتی  subliminal message 

تعداد فایل های صوتی: ۲ عدد

حجم فایل ها: ۱۵۰ مگابایت

مدت زمان استاندارد: ۷۰ دقیقه

نوع محصول : دانلودی – موسیقی بی کلام

ارزش این محصول: ۳۹,۹۰۰ تومان

قالب محصول: فایل های صوتی

۱۰ درصد محصول خریداری شده به حساب مجازی شما باز خواهد گشت که می توانید از آن برای خرید محصولات دیگر سایت اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید:   امواج مغزی مدیتیشن

 

فایلهای پولسازی باورها کدام است و چگونه عمل می کند؟

شاید چنین موضوعی در ذهن شما شکل بگیرد که چگونه می توان با استفاده از فایل های صوتی، ثروتمند شد! در ابتدا خیلی عجیب به نظر می رسد، اما پس از کمی تحقیق و بررسی، متوجه خواهید شد که این موضوع، ریشه ی علمی دارد و اگر از همین حالا شروع نکنید، شاید برای میشه حسرت این موضوع را بخورید که چرا زودتر به دنبال چنین علم ارزشمندی نگشته اید. در سال ۲۰۲۰ کاملا چنین موضوع هایی به اثبات رسیده است و متخصصان این حوزه که در شرکت برین سینک کار می کنند بابت این موضوع، پول های بسیار زیادی را دریافت می کنند و در قبال آن، به مردم فایلهای صوتی را میفروشند، و در نهایت مردم هم به آن فایل های صوتی گوش می دهند و از نتایج آن بهره مند می شوند. بیشتر اساتیدی که در حوزه ی قانون جذب فعالیت می کنند موضوع هیپنوتیزم و هیپنوتراپی را به صورت کامل پذیرفته اند و کملا به اثبات این موضوع رسیده اند که قدرت ضمیر ناخودآگاه به مراتب از خودآگاه بالاتر است  و اگر شما بتوانید برای ضمیرناخود آگاه خود بیشتر وقت بگذارید و باورهای مناسبی را به خودتان تزریق کنید، قطعا پول های زیادی را در بازه ی زمانی کوتاهی بدست خواهید آورد. در نظر داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه ۹۹ درصد بر روی زندگی اشخاص، تاثیر میگذارد در حالی که تاثیر ضمیرخودآگاه در زندگی افراد فقط یک درصد است، پس در نتیجه می توانیم بگوییم که  ضمیر خودآگاه تاثیری در زندگی ما ندارد و تمام اتفاقاتی که اکنون، آن را تجربه می کنیم به خاطر باورهای ضمیر ناخودآگاه هست.  اما این موضوع مهم را در نظر بگیرید که ضمیر ناخودآگاه شما درک وشعور ندارد، بنابراین هر چه به او بگویید، قبول می کند و در زندگی شما رخ خواهد داد ، پس مراقب این موضوع باشید که خوراک نامناسب ، به او ندهید. ضمیر ناخود آگاه هر خوراکی که به آن بدهیم پذیرایش خواهد بود، در واقع ما با امواج مغزی به راحتی دستورات و خوراک را به ناخودآگاه ارسال می کنیم. شاید هیچ تکنیکی را نتوان به سادگی امواج مغزی پیدا کرد.

 

اصلا چرا باید از این روش استفاده کنیم؟

به خاطره اینکه علم روز دنیا در حال تغییر است و شما نمی توانید با روش های هزار سال پیش به ثروت های عظیم برسید. فناوری جدید برای شبیه  سازی ذهنی ، روش و تکنیک های قدیمی را کم رنگ کرده است، یعنی در زمان قدیم همه از عبارات تاکیدی ساده استفاده می کردند، اما امروزه عبارات تاکیدی را در لایه های زیرین یک موسیقی قرار می دهند تا شاید بتوانند ضمیر ناخودآگاه خود را در جهت مثبت سوق دهند. یعنی در زمان گذشته، افراد برای اینکه راحت تر به ضمیرناخودآگاه خودشان نفوذ کنند و عبارات تاکیدی را در داخل قرار دهند، باید ابتدا وارد حالت خلصه یا آلفا شوند و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای از زمانه روزانه ی خودشان را به انجام تکنیکهای هیپنوتیزم می پرداختند.

تکنولوژی همواره در حال تغییر است، امواج مغزی ای که در سایت محمد علی کوکائیان قرار دارد، بهترین امواج مغزی در جهان است، زیرا این امواج را پس از سال ها تحقیق و بررسی پیدا کردم و حالا برای خدمت به مردم کشورم، آن را به تمام مردم ایران زمین هدیه می دهم. اما شاید چنین سوالی برایتان پیش بیاید که چگونه باید از این امواج استفاده کنید؟ وقتی شما در هر حالتی (ایستاده، نشسته، خوابیده، در حال پیاده روی و ….. ) که باشید، می توانید عبارات تاکیدی را در ضمیر ناخدآگاه خود تزریق کنید. و هیچ نیازی به تلاش فردی هم نیست زیرا با اولین بار گوش دادن به امواج، عبارات تاکیدی به ضمیر ناخدآگاه اشخاص وارد می شود و به همین علت است که افراد جامعه نتایج دور از انتظاری را دریافت می کنند.

امواج مغزی موسیقی های بی کلامی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که عبارات تاکیدی به صورت مخفی بر روی امواج سوار شده است به طوری که ضمیر خودآگاه عبارات را نمی شنود ولی ضمیرناخودآگاه به راحتی تمامیه عبارات را دریافت می کند.

بیشتر بخوانید:   قانون جذب و محصول – مطلب شماره ۸

 

این امواج چگونه طراحی شده است؟

هر چند شما اصلا نیازی به دانستن این موضوعات ندارید و فقط کافیست آن را گوش کنید، زیرا مگر شما می دانید که با فشار دادن دکمه ی کنترل تلویزیون، چه اتفاقی برای دستگاه تلویزیون رخ می دهد که آن روشن می شود؟  قطعا نمی دانید، پی دنبال زیربغل مار نباشید. امواج مغزی دارای عبارات تاکیدی هستند که به زبان انگلیسی بر روی امواج پیاده سازی شده اند ولی این عبارات، که به زبان انگلیسی گفته شده اند از تاثیرات ناخدآگاه کم نخواهد کرد زیرا برای ضمیر ناخدآگاه هیچ فرقی نمی کند که عبارات به چه زبانی میخواهد بیان شود و افرادی که کارشان هیپنوتیزم هستش این موضوع را به راحتی درک خواهند کرد.

امواج مغزی که در سال ۲۰۱۳ به عنوان محصول به بازار جهان عرضه شد یکی از قدرتمند ترین راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه هستش.

 

     مزیت های استفاده از امواج مغزی ثروت

 • امواج مغزی پولساز برای بیرون ریختن باورهای آشغال ذهن شما است، زیرا اگر زباله نبود، تا الان ثروتنند بودید، پس خیلی در رابطه با باورهای پوسیده ی خود، تعصبی رفتار نکنید.
 • سنسور ثروت خود را فعال کنید و از تایج آن لذت ببرید، و اتفاقات خوبی در مسیرهای جدیدی در زندگی افراد جامعه بوجود می آید.
 • استفاده از موج ها به هیچ عنوان نیاز به تلاش فردی اشخاص ندارد زیرا تکنولوژی ساخت موج ها به گونه ای است که افراد نیاز ندارند که برای هیپنوتیزم کردن خودشان وارد حالت آلفا شوند و در هر حالتی که باشند (ایستاده، نشسته، خوابیده، در حال پیاده روی و ….. )، ضمیرناخدآگاهشان عبارات تاکیدی را دریافت می کند.

 

یادآوری:

 • افرادی که بیماری های عجیب و غریب دارند به این فایلها گوش ندهند! بیماری های صرع، میگرن، تپش و مشکلات قلبی، بیماری های مغزی، اختلالات عصبی، فشار خون و… داررید لطفا این صفحه از سایت را نادیده بگیرید، زیرا برای شما عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.
 • اموج باید توسط شرکت های برنک سینک طراحی شده باشند
 • درحین رانندگی، عیور از خیابان، کار با ماشین آلات سنگین، و کارهایی که نیاز به تمرکز بالایی دارند به هیچ عنوان  از این فایل ها استفاده نکنید
 • راهنمای کامل استفاده از امواج برای خریداران این محصول، تهیه شده است.

برای اینکه از سایت ما بهتری نتیجه ی ممکن را بگیرید نیاز به انجام کار خاصی نیست، فقط خودتان را به ما بسپارید و از نتایجی که به دست میارید با ما به اشتراک بگذارید تا دوستان شما هم از نتایج شما لذت ببرند و البته تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های طلایی گوش دهید تا به صورت خدکار،همه کارها برای شما انجام شود و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

هیچ نظری وجود ندارد