راز موفقیت وارن بافت
راز موفقیت وارن بافت
چگونه از قانون جذب استفاده کنیم
چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

جذب پول و ثروت

خود هیپنوتیزم-ضمیرناخودآگاه-جذب پول و ثروت

برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه – ضمیرناخودآگاه شما قدرت رساندن شما را به هر هدفی دارد و با پیشرفت علم و دانش، فایل های صوتی Subliminal message، روش ها و تکنیک های قدیمی را کم رنگ کرده است و قطعا قدرتمند ترین روش برای نفوذ به ضمیرناخودآگاه، موسیقی های بی کلام خود هیپنوتیزم است برای داشتن یک زندگی فوق العاده و آرامش بخش و بدست آوردن موفقیت های بزرگ در ضمینه ی مالی، شما نیاز دارید تا باورهای مرکزی ضمیر ناخودآگاه خودتان را تغییر دهید؛ همان باورهایی که در کودکی به صورت غیرآگاهانه از تلویزیون، اخبار، دوستان، آشنایان و موارد دیگر به شما منتقل شده است،‌ باورهایی که با آن ها روز به روز وضعیتی که دوست ندارید را تجربه کنید. جذب پول و ثروت با خود هپنوتیزم امکان پذیر است و شاید در ابتدا درک این موضوع کمی عجیب باشد و نیاز به توضیح و درک این مطلب داشته باشد که چطور چنین چیزی ممکن است. شاید در اطراف خود کسی را بشناسید که به نظر می رسد او با شانس به تمام دستاوردها و اتفاقات حال حاضرش رسیده و یا به عبارت دیگر او همیشه شانس می آورد! بهترین و با کیفیت ترین زندگی را دارد. چرا؟ شاید به این علت که او توان مالی بالایی دارد و مدام پول می سازد. اما خبر خوب این است که توانایی پول سازی و جذب پول و ثروت فقط یک حالت ذهنی است و با استفاده از این فایل های صوتی خود هیپنوتیزم  subliminal message و برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاه شما به راحتی می توایند به این حالت ذهنی دسترسی پیدا کنید.

خود هیپنوتیزم-ضمیرناخودآگاه-جذب پول و ثروت

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم  subliminal message

تعداد فایل های صوتی: ۵ عدد

مدت زمان استاندارد: ۹۵ دقیقه

نوع محصول : دانلودی – موسیقی بی کلام

ارزش این محصول: ۳۹,۹۰۰ تومان

قالب محصول: فایل های صوتی

۱۰ درصد محصول خریداری شده به حساب مجازی شما باز خواهد گشت که می توانید از آن، برای خرید محصولات دیگر سایت استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید:   راز موفقیت وارن بافت

باید توجه داشته باشیدکه بطورکلی با هر تصمیی که انسان در زندگی خود می گیرد و هر هدفی که تعیین می کند، مکانیسم دفاعی بدن شروع به مقاومت می کند.اما ما با تکنیک های خود هیپنوتیزم قادر خواهیم  بود که ضمیرناخودآگاه را طوری برنامه ریزی کنیم که این مقاومت را درهم بشکند.درواقع خود هیپنوتیزم   می تواند شما را وارد سطح هوشیاری آلفا کند. درطول روز مواقع زیادی وجود دارد که ذهن ما درحالت آلفا قرار دارد. به طور مثال زمانی که به تماشای تلویزون نشسته ایم یا زمانی که در حال تجسم خلاق هستیم یازمانی که به برف پاک کن ماشین در یک شب بارانی خیره می شویم درواقع در حالت آلفا قرارداریم.

بیشتر بخوانید:   ثروت آفرینی و قوانین آن

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم subliminal message چیست؟

چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟

امروزه برای اغلب محققان در زمینه روانشناسی این موضوع به اثبات رسیده است که هر انسانی داری دو ضمیرخودآگاه و ناخود آگاه است. همه ی اساتید بزرگ موفقیت جهان، به اثبات این موضوع رسیده اند که قدرت ضمیر ناخودآگاه به مراتب از خودآگاه بالاتر است به عبارت دیگر، ضمیر ناخودآگاه ۹۹ درصد بر روی زندگی اشخاص، تاثیر میگذارد در حالی که تاثیر ضمیرخودآگاه در زندگی افراد فقط یک درصد است در نتیجه می توانیم بگوییم که تمام اتفاقاتی که اکنون، آن را تجربه می کنیم به خاطر باورهای ضمیر ناخودآگاه هست.  اما همان طور که می دانیم ناخودآگاه درک وشعور ندارد، بنابراین هر خوراکی که به آن بدهیم پذیرایش خواهد بود، در واقع ما با تکنیک هایی مانند خودهیپنوتیزم به راحتی دستورات و خوراک را به ناخودآگاه ارسال می کنیم. شاید هیچ تکنیکی را نتوان به سادگی امواج مغزی پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:  رشد پول و ارتقاء شغل

ماهیت امواج مغزی

فناوری جدید برای شبیه  سازی ذهنی ، روش و تکنیک های قدیمی را کم رنگ کرده است. یعنی در زمان گذشته، افراد برای اینکه راحت تر به ضمیرناخودآگاه خودشان نفوذ کنند و عبارات تاکیدی را در داخل قرار دهند، باید ابتدا وارد حالت خلصه یا آلفا شوند و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای از زمانه روزانه ی خودشان را به انجام تکنیکهای هیپنوتیزم می پرداختند.

اما امروزه با پیشرفته علم و دانش، امواج مغزی ای (subliminal message) طراحی شدند که افراد در هر حالتی (ایستاده، نشسته، خوابیده، در حال پیاده روی و ….. ) که باشند می توانند عبارات تاکیده را در ضمیر ناخدآگاه خود بکارند و هیچ نیازی به تلاش فردی هم نیست زیرا با اولین بار گوش دادن به امواج عبارات تکیدی به ضمیرناخودآگاه اشخاص وارد می شود و به همین علت است که افراد جامعه نتایج دور از انتظاری را دریافت می کنند.

امواج مغزی موسیقی های بی کلامی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که عبارات تاکیدی به صورت مخفی بر روی امواج سوار شده است به طوری که ضمیرخودآگاه عبارات را نمی شنود ولی ضمیرناخودآگاه به راحتی تمامیه عبارات را دریافت کرده می کند.

مکانیزم عملکرد امواج مغزی چگونه است؟

امواج مغزی دارای عبارات تاکیدی هستند که به زبان انگلیسی بر روی امواج پیاده سازی شده اند ولی این عبارات، که به زبان انگلیسی گفته شده اند از تاثیرات ناخودآگاه کم نخواهد کرد زیرا برای ضمیر ناخدآگاه هیچ فرقی نمی کند که عبارات به چه زبانی میخواهد بیان شود و افرادی که کارشان هیپنوتیزم هستش این موضوع را به راحتی درک خواهند کرد.

مغزی که در سال ۲۰۱۳ به عنوان محصول به بازار جهان عرضه شد یکی از قدرتمند ترین راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه هستش.

مزیت های استفاده از امواج مغزی ثروت یا subliminal message

 • امواج مغزی جذب پول و ثروت ، باعث بیرون ریختن باورهای پوسیده و مخرب ضمیرناخودآگاه می شود و افراد جامعه با انجام دادن تمرین های موج ها می توانند درجایگزین کردن باورهای ثروتزا به جای باورهای پوسیده، خودشان را یکسال جلو بیاندازند.
 • با فعال کردن سنسور مغزی ثروت،  مسیرهای جدیدی در زندگی افراد جامعه بوجود می آید.
 • استفاده از فایل های subliminal message به هیچ عنوان نیاز به تلاش فردی اشخاص ندارد زیرا تکنولوژی ساخت موج ها به گونه ای است که افراد نیاز ندارند که برای هیپنوتیزم کردن خودشان وارد حالت آلفا شوند و در هر حالتی که باشند (ایستاده، نشسته، خوابیده، در حال پیاده روی و ….. )، ضمیرناخدآگاه آنها عبارات تاکیدی را دریافت می کند.

خود هیپنوتیزم-ضمیرناخودآگاه-جذب پول و ثروت

افرادی که می خواهند در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنند، لازم است که از تاثیر جادویی ای که هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تواند در زندگیشان ایفا کند، آگاه شوند. و حالا شواهد علمی بسیار زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد هیپنوتیزم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای موفقیت پروگرم کند تا بتوانید در هر کاری که انجام می دهید موفق باشید، گام های هدفمند بردارید و هر تلاشی که برای رسیدن به اهدافتان بر می دارید سودمند و نتیجه بخش باشد، مانند افراد موفق فکر کنید، حرف بزنید و اقدام کنید.

بیشتر بخوانید:   چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

یادآوری:

 • اشخاصی که بیماری های صرع، میگرن، تپش و مشکلات قلبی، بیماری های مغزی، اختلالات عصبی، فشار خون و… دارند از گوش دادن این امواج خودداری نمایند
 • اموج باید توسط شرکت های معتبر وسازنده طراحی شده باشند
 • درحین رانندگی، عیور از خیابان، کار با ماشین آلات سنگین، و کارهایی که نیاز به تمرکز بالایی دارند به هیچ عنوان  از این فایل ها استفاده نکنید
 • راهنمای کامل استفاده از امواج برای خریداران این محصول، تهیه شده است

برای جذب پول و ثروت باید این موضوع را در نظر داشته باشید اینکه بتوانید از این فایل های subliminal message قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

 در مورد پشتیبانی محصول

 • لینک دانلود محصول جذب پول و ثروت بلافاصله بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
 • تمام امواج مغزی که بر روی سایت رازهای موفقیت قرار گرفته است هیچ تضمینی برای نتیجه گرفتن افراد، در بازه ی زمانی مشخص، وجود ندارد و هر شخصی بر اساس میزان باورهای محدود کننده ی خودش نتیجه می گیرد. برای مثال: ممکن است شخصی در دوهفته ی ابتدایی نتیجه بگیرد و ممکن است فرد دیگری به دلیل زیاد بودن تضادهای ذهنی، در ماه چهارم نتیجه بگیرد.
 • ۱۰ درصد محصول خریداری شده به حساب مجازی شما باز خواهد گشت که می توانید از آن، برای خرید محصولات دیگر سایت استفاده نمایید.
 • این محصول شامل پشتیبانی همیشگی خواهد بود. بخش ارتباط با ما را به صورت کامل مطالعه فرمایید.
محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

There are no comments yet