صندلی استاندارد چیست و چگونه بهترین آن را تهیه کنیم؟

طرز تفکر یک میلیونر-میلیونر خودساخته
طرز تفکر یک میلیونر
کوکوم
خرید آیفون تصویری کره ای

صندلی استاندارد چیست و چگونه بهترین آن را تهیه کنیم؟

در ادارات و شرکت ها ، انواع صندلی استاندارد اداری ( صندلی مدیریتی ، کارمندی ، کنفرانس ، انتظار و چهار پایه ) با توجه به کارایی  و نیاز به هر یک از انواع صندلی اداری ، مورد استفاده قرار می گیرد ، از جمله صندلی های مورد استفاده در این مکان ها ، صندلی پرکاربرد انتظار می باشد که مراجعه کنندگان جهت پیشبرد کارهای خود بر روی آن به انتظار می نشینند ، در همین راستا در این مقاله ، کاربرد صندلی استاندارد اداری و ویژگی های یک صندلی انتظار استاندارد مورد بررسی قرار گرفته شد .

ویژگی های صندلی استاندارد در سال ۲۰۲۰

صندلی استاندارد مورد استفاده در یک شرکت یا اداره جهت نشستن مراجعه کنندگان یا کارمندان ، صندلی انتظار نام دارد .

طراحی و مدل صندلی های انتظار به گونه ای است که جهت نشستن کوتاه مدت مراجعه کنندگان مناسب می باشد .

به منظور مشاهده ی انواع صندلی انتظار در طرح ، مدل ، رنگ و سایزهای مختلف به سایت تخصصی و کاربردی goldsit.ir مراجعه کنید ، در این بازار آنلاین می توانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود ، بهترین خرید را داشته باشید .

کاربرد صندلی استاندارد چیست؟

به طور کلی می توان از مدل های مختلف صندلی استاندارد شرکت گلدسیت صندلی استاندارد شرکت گلدسیت در ادارات ، بیمارستان ، بانک ، کلینیک ها ، شرکت ، بوتیک ها ، مغاره ها ، مراکز تفریحی و تجاری ، داروخانه ها ، فرودگاه ، ترمینال ها ، آرایشگاه ، دانشگاه و سایر مراکز دولتی و خصوصی برای سالن های انتظار که مراجعه کنندگان زیادی دارند ، استفاده کرد .

تنوع رنگ و مدل صندلی های اداری ارائه شده در سایت goldsit.ir ، پاسخگوی همه جانبه به نیاز مشتریان عزیز برای مکان های مختلف می باشد به نحوی که همه ارگان ها و شرکت ها می تواند صندلی های مورد نیاز سالن انتظار خود را از مجموعه ی حرفه ای گلدسیت سفارش داده و خریداری نمایند .

انواع صندلی استاندارد اداری کدام است؟

صندلی استاندارد ،  تنوع زیادی دارند که استفاده از هر مدل از این نوع صندلی بسته به مکان ، تعداد مراجعه کنندگان ، مدت زمان انتظار و … دارد .

تنوع مدل ، رنگ ، مواد ساخت ، طراحی و تعداد را می توان در انواع صندلی انتظار مشاهده کرد ، به طور کلی برای مکان های کم تردد که مراجعه کنندگان کمی دارند ، از صندلی انتظار تک نفره که دارای دسته و پایه ی ثابت می باشد ، استفاده می گردد اما برای مراکز پرترددی چون بانک ها ، از صندلی انتظار چندتایی که توسط پایه و دسته های مشترک کنار هم قرار گرفته و فضای کمتری را اشغال می کند ، استفاده می شود .

همچنین ممکن است تعدادی صندلی روی یک میله ی فلزی قرار داده شود تا نفرات بیشتری روی آن بنشینند که این نیز نوعی صندلی انتظار مناسب برای مکان های با ارباب رجوع زیاد می باشد .

در شرکت ها و مراکز خصوصی جهت زیبایی بیشتر و هماهنگی دکوراسیون ، از صندلی های انتظار مجلل تر با روکش های پارچه ای استفاده می گردد .

نکات مهم خرید صندلی مناسب

جهت انجام یک خرید بی عیب و نقص صندلی استاندارد باید به نکات مهم زیر توجه کرد :

  • صندلی انتظار باید گودی کمر فرد را پر کند و راحتی لازم را ایجاد کند .

کیفیت ساخت ، طراحی بروز و متنوع ، زیبایی ظاهر و قیمت های اصولی و استاندارد خود گواه بر اعتبار برند گلدسیت می باشد به طوری که طراحی ارگونومیک و راحتی مورد انتظار از ویژگی های اصلی صندلی های اداری ارائه شده در سایت goldsit.ir می باشد .

  • کفی صندلی استاندارد نباید خیلی خشک باشد به گونه ای که سبب خستگی و ناراحتی فرد شود .
  • صندلی انتظار دسته دار راحتی بیشتری نسبت به نوع بی دسته ایجاد می کند لذا اگر فضای کافی قرار دادن صندلی انتظار دسته دار وجود دارد ، بهتر است این نوع صندلی برای سالن انتظار انتخاب شود .
  • دسته های صندلی انتظار بهتر است نرم باشد تا فرد راحتی بیشتری احساس کند .
  • صندلی انتظار نوع ترمز دار از نوع معمولی بهتر خواهد بود و بر روی سطوح مختلف لیز نخواهد خورد و از ایجاد ساده آزار دهنده جلوگیری خواهد شد .

جهت خریداری صندلی انتظار با آپشن های مختلف ، گلدسیت در سایت goldsit.ir ، مدل های مختلف را ارائه نموده است که تنها کافی است که به بررسی این مدل ها پرداخته و در نهایت با توجه به انتظارات و بودجه ی خود ، صندلی اداری مورد نیاز خود را سفارش و خریدار نمایید .

  • برای مکان های لوکس می توان کفی صندلی انتظار را از جنس فوم سرد ، روکش چرم مصنوعی درجه یک یا پارچه ای انتخاب کرد .

گلدسیت می تواند صندلی استاندارد خاص و مورد نیاز شما را سفارش سازی کند ، به نحوی که رضایت شما در این خصوص جلب شود ، پس با مراجعه به goldsit.ir  ویژگی های مورد نیاز خود را ثبت و به کارشناسان ما اعلام کنید تا در اولین فرصت صندلی مورد انتظار شما طراحی و تحویل داده شود .

  • برای مکان های پرتردد ، کفی قابل شستشو که به راحتی بتوان آن را تمیز کرد ، بهترین گزینه خواهد بود .
  • به منظور خرید صندلی انتظار استاندارد باید ؛ مدل و جنس صندلی را مطابق با فضای کاری و تعداد مراجعه کنندگان و میانگین زمانی که هر مراجعه کننده از صندلی استفاده می کند ، تعیین کرد .
  • جهت خرید صندلی انتظار با بودجه ی خود تنها از مراکزی خرید کنید که محصولات باکیفیتی را با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند .

صندلی های اداری گلدسیت به ویژه صندلی های انتظار با توجه به نیاز مشتری قیمت های مختلفی را دربر دارند ، از این رو با هر بودجه ای می توان تعداد مورد نیاز صندلی انتظار را از سایت goldsit.ir انتخاب و خریداری نمود .

  • از آنجا که وجود گارانتی محصول ، نشان دهنده ی کیفیت و ارائه ی خدمات پس از فروش کالا ( سرویس و تعمیرات ) می باشد ، لذا تنها صندلی های انتظاری را خریداری کنید که از گارانتی معتبری برخوردار هستند .

کلیه صندلی استاندارد اداری گروه تولیدی گلدسیت تنها زمانی در سایت تخصصی goldsit.ir به نمایش گذاشته شده اند که از ضمانت لازم برخوردار بوده اند ، پس با خیال آسوده می توان یک خرید رضایت بخش را انجام داد .

حرف آخر

با مراجعه به وبسایت تخصصی goldsit.ir  می توانید علاوه بر مشاهده ی انواع صندلی استاندارد در طرح و مدل های مختلف ، از انواع دیگر صندلی های اداری  مجموعه ی گلدسیت دیدن فرمایید .

گلدسیت با طراحان حرفه ای و باسابقه ی خود اقدام به ارائه و عرضه ی مبلمان اداری بسیار متفاوت و زیبایی نموده است ، با یک خرید امن و راحت با ما همراه باشید .

There are no comments yet