زندگینامه برایان تریسی

باب پراکتور - علم ثروتمند شدن
علم ثروتمند شدن باب پراکتور
قانون جذب-راز-تجلی خواسته-همه چیز در مورد قانون جذب
همه چیز در مورد قانون جذب

زندگینامه برایان تریسی

زندگینامه برایان تریسی

زندگینامه برایان تریسی

زندگینامه برایان تریسی

برایان تریسی یک میلیاردر خودساخته و یکی از باهوش ترین و با تجربه ترین سخنران موفقیت و مربیان در دنیای امروزی است، ثروت برایان تریسی به میزان باورنکردنی است! زیرا کارمندان بسیار زیادی در جهان دارد و هم به میزان قابل توجهی به خیری کمک می کند، به شما پیشنهاد می کنم که حتما کتاب های انگیزشی برایان تریسی را مطالعه کنید، زیرا نقطه ی قوت این مرد موفق، همین است، شغل برایان تریسی سخنرانی است و بیشتری پولهایی که به دست آورده، از همین راه است.

بیشتر بخوانید:   کارآفرینی چیست؟

فراز و نشیب های زندگی برایان تریسی

برایان تریسی بیش از ۲۵ سال و طی فرآیند یادگرفتن اینکه چرا برخی افراد موفق تراز دیگران هستند و توانستند که از فقر به ثروت برسند، برایان تریسی در این کتاب بهترین و اصولی که تا به حال در تاریخ بشری برای رسیدن به ثروت شخصی کشف شده است را با شما در میان می گذارد. او تا کنون توانسته، زنگی بخش عظیمی از مردم جهان را متحول کند.

بیشتر بخوانید:   علم ثروتمند شدن باب پراکتور

ثروت برایان تریسی

برایان تریسی از دبیرستان فارغ التحصیل نشد بلکه او کارگری میکرد، ظرف می شست، چاه می کند و الوار می چیند و سال ها در مزرعه و دامداری کار می کرد او در ساختمان و کارخانه ها کار میکرد و در آخر به فروش و مدیریت تجارت رو آورد که همانجا، شروع به مطالعه افراد موفق کرد حالا ۲۰ سال به جلو برویم، برایان ۲۲ تجارت در رشته های متفاوت را شروع کرده است.

برایان در طول ۲۰ سال گذشته بيش از ۳۰۰ برنامه ي آموزشي ديداري و شنيداري توليد کرده است که برخي از آنها به بيش از ۲۴ زبان ترجمه شده اند و در بيش از ۳۰ کشور مورد استفاده قرار مي گيرند.  برایان ارائه دهنده ي بهترين و پرفروش ترين برنامه هاي آموزش شنيداري در سراسر جهان است.  برنامه هاي آموزشي تصويري برایان تریسی توسط بزرگترين شرکت هاي آمريکا و اروپا استفاده مي شوند.

حرف آخر

شغل برایان تریسی در حوزه ی کسب و کار، خیلی گسترده است! او تجارت های بسیار زیادی را تا کنون راه اندازی کرده است و اکنون  وب سایتی بسیار موفق در حوزه ی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی دارد. او  نويسنده ی بيش از ۴۰ کتاب پرفروش هست که امروزه توسط سرشناس ترين مؤسسات انتشاراتي سراسر دنيا به چاپ مي رسد. سایت او در حال حاظر بسیار پر بازدیدکننده است و در حال حاضر، به عنوان سخنران و آموزش دهنده اي حرفه اي شناخته ميشوم و سالانه بيش از ۲۵۰/۰۰۰ نفر را در ايالات متحده،کانادا،اروپا،استراليا،آسيا و خاورميانه خطاب قرار ميدهم.

محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

There are no comments yet