جوانی و قانون جذب [دانلود فایل صوتی]

افراد موفقی که سفر می کنند
چرا افرادی که سفر می روند موفق ترند؟
راه های بالا بردن اعتماد به نفس
راه های بالا بردن اعتماد به نفس

جوانی و قانون جذب [دانلود فایل صوتی]

کسب درآمد-پروگرمینگ ضمیرناخودآگاه برای رشد کسب و کار

کسب درآمد-پروگرمینگ ضمیرناخودآگاه برای رشد کسب و کار

باورها، افکار و اعتقاداتی هستند که در گذشته بارها و بارها در زندگی ما تکرار شده اند و در ذهن ما به شکل قدرتمندی نقش بسته اند. این باورها جهت زندگی ما را تعیین می کنند. اگر امروز خوشحال یا غمگین هستیم، اگر احساس خوشبختی یا بدبختی میکنیم، اگر سلامت یا بیمار هستیم و یا گرفتار هر وضعیتی که هستیم ریشه در باورهای ما دارد. یکی از این جنبه ها، ثروت است. بسیاری از افراد درگیر باورهایی هستند که زندگی آنها را به فقر دچار کرده است.

بیشتر بخوانید:  طرز تفکر یک میلیونر

 

من در مطلب شماره ی ۱۰ دوره ی آموزشی قانون جذب در مورد باوری صحبت کردم که جوان بودن و تازه کار بودن را دلیل اصلی درآمد کم افراد معرفی می کند. خیلی از افراد جوان تصور می کنند که بهترین زمان برای ثروتمند شدن سالهای بین ۳۰ تا ۳۵ سالگی است. اگر به این باور اعتقاد دارید، باید بدانید که این باور فرایند ثروتمند شدن شما را به تعویق می اندازد. بنابراین من در یک فایل صوتی باورهایی اصلاح شده در مورد پتانسیل یک جوان برای کسب درآمد بالاتر و ثروت را آماده و بر روی سایت قرار داده ام. این فایل صوتی کوتاه و ۴ دقیقه ای سعی می کند تا با تکرار یکسری از باورها، ذهن شما را به شکل درستی برنامه ریزی کند.

طریقه ی استفاده:

پس از خرید و دانلود این فایل آموزشی شما باید به مدت ده شبانه روز این فایل صوتی را در گوش خود بشنوید. لازم نیست به آن توجه کنید. اگر این فایل صوتی به مدت ۱۰ شبانه روز با صدای کم در یک گوش شما زمزمه شود باورهای شما در این زمینه را اصلاح می کند و نتایج ارزشمندی را برای شما به همراه خواهد داشت.

جذب ثروت و ایده یابی کسب و کار

به راستی موفقیت ساده تر از آن است که مردم به دنبال مسائل پیچیده ی موفقیت هستند شما برای رشد کسب و کار یا هر چیز دیگری، به هیچ عنوان نیاز به مسائل مرموز موفقیت ندارید که به موفقیت دست یابید. امروز بسیار شایع است که امواج مغزی متفاوت می تواند موجب موفقیت، و رشد کسب و کار افراد جامعه بشود. ما می خواهیم شما را با یکی از قدرتمندترین روش های ممکن در جهان آشنا کنیم، که به آن پروگرمینگ ضمیرناخودآگاه می گویند.

حال سوالی که مطرح می شود این است که:

  • ماهیت این امواج مغزی چه هستند؟

  • آیا توقع دارید کسب و کار شما موفق شود؟

  • ایا تاکنون ایده ای به ذهنتان رسیده که آن را یک ماه انجام داده و وقتی دیدید جواب نمیدهد آن را رها کردید و به دنبال یک ایده دیگر رفتید؟

  • آیا شما هم در کسب و کارتان به دنبال پاداش آنی بوده اید ؟

 

توجه داشته باشید که درعالم قدرتی وجود دارد که همه ثروتمندان جهان آن را کشف کرده اند و این قدرت، مسیر سریع حرکت به سوی جذب ثروت و توسعه ی کسب و کار را  باز می کند و کلید حقیقی رهایی مالی شما را دراختیار دارد و امروزه کارآفرین های بزرگ جهان با این اصل زندگی می کنند و حالا چیزی که شما به آن نیاز دارید سیستمی است  که به شما کمک کند تا به این اصل قدرتمند دست پیدا کنید تا شما هم بتوانید همین کار راکنید استفاده ازاین اصل قدرتمند در زندگیتان معجزه ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: عزت نفس

 

ما می خواهیم شما را با یکی از قدرتمندترین روش های ممکن در جهان آشنا کنیم.

 

 

جوانی و قانون جذب

تعداد فایل های صوتی: ۳ عدد
مدت زمان استاندارد: ۱۰۰ دقیقه
نوع محصول : دانلودی – موسیقی بی کلام
ارزش این محصول: ۳۹,۹۰۰ تومان
سطح کیفی امواج: چهارلایه – پنج لایه – شش لایه
قالب محصول: فایل های صوتی
 ۱۰ درصد محصول خریداری شده به حساب مجازی شما باز خواهد گشت که می توانید از آن، برای خرید محصولات دیگر سایت استفاده نمایید.
محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

هیچ نظری وجود ندارد