توری مش صنایع فولاد توفیقی

عزت نفس
عزت نفس – دانلود فایل صوتی رایگان
طرز تفکر یک میلیونر-میلیونر خودساخته
طرز تفکر یک میلیونر

توری مش صنایع فولاد توفیقی

توری مش

توری مش

توری مش شامل دو نوع ساده و آجدار هستند که در قالب‌های رول یا به صورت برگ تولید می شوند و درنهایت به فروش می‌رسند.

توری های مش نام دیگری دارند و آن توری جوشی است.

توری مش به شبکه ای از مفتول های از جنس آهن ، فولاد کم کربن ، گالولنیزه و یا ضد زنگ گفته میشود که به دو صورت تار و پودی و ویا در نقاط مشخص شده جوش خورده ند که در صورت جوش خوردن مفتول به یکدیگر را توری مش جوشی گفته میشود.

توری مش به شکل های مربعی و یا مستطیلی ساخته میشود که مفتول ها با شکل های فولادی ، پنلی و آجدار در بازار موجود است.

همجنین برای دریافت بهترین و کمترین قیمت توری مش را از گروه تولیدی توفیفی دریافت کنید.

این توری ها از بالا به شکل یک صفحه شطرنج می باشند که در ابعاد بزرگ ساخته شده‌اند.

خانه های این صفحه را رشته‌های فلزی تشکیل می دهند، فلزهای به ‌کاررفته در این رشته‌ها می‌تواند آهن فیبر و یا مواد انعطاف ‌پذیر دیگری باشد در مواردی نیز این مواد می‌توانند شکننده باشند.

این رشته‌ها به گونه‌ای قرار گرفته که گویی این قطعات فلزی به یکدیگر بافته شده‌اند و شبکه‌ای منظم از فرشته های آهنی را تشکیل می‌دهند.

موارد استفاده توری مشی یا جوشی

از این قطعات فلزی که با نام توری مش و یا توری جوشی یاد می‌شود در کف‌سازی و نیز پروژه‌های ساختمانی بزرگ استفاده می‌شود، همچنین متداول ‌ترین نوع این شبکه‌های منظم به صورت پیش جوش‌های ۶ و ۸ می باشد.

در پروژه‌های ساختمانی عظیم برای مسلح کردن بتن فونداسیون و نیز ایجاد استحکام بیشتر از این توری های فلزی که به صورت شبکه‌های درهم ‌تنیده‌ای از فلزات آهن هستند و با قرار گرفتن آن‌ها استحکام فونداسیون به صورت غیر قابل تصوری افزایش پیدا می ‌کند استفاده می‌شود.

نوع رولی و یا برگی این توری های فلزی با توجه به نیاز مشتریان و نیاز بازار تولید می‌شود که خود شامل سایزهای مختلف می‌شود.

 

محمدعلی منصوری فر
محمدعلی منصوری فر
از سال 88 در زمینه ی موفقیت های مالی و زندگی فعالیت می کنم. در حال حاضر مدیریت تیم رازهای موفقیت رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم رو در حوزه ی موفقیت با شما به اشتراک بگذارم.

یک نظر